• Home
  • Co w dojo piszczy

Obóz letni Istebna 2017

Za nami pierwszy klubowy letni obóz. Istebna przywitała nas wspaniałą pogodą. No i cóż jak to na obozie: treningi, treningi i jeszcze raz treningi.

Czytaj dalej

Zakończenie sezonu 2016/2017

Co tu dużo opisywać, sami wiecie, że jesteście wspaniali. W imieniu instruktorów Habraszka Dojo ogromnie dziękujemy za Wasze zaangażowanie, entuzjazm i energię, którą się dzielicie z nami na każdym treningu.

Czytaj dalej

Austrian Open 2017

Po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją Dominika Góralczyk wraca z Austria Open ze srebrnym medalem w kat. - 55 kg.

Czytaj dalej

Kwalifikacje do mistrzostw Europy - Dania 2017

Już w najbliższą sobotę w Końskich odbędą się Kwalifikacje do Mistrzostw Europy. Nasz klub będą reprezentować Monika Podora w kategorii - 50 kg oraz Dominika Góralczyk w kategorii - 60 kg. 

Czytaj dalej

Międzynarodowy Obóz Karate w Kielcach 2016

W dniach 25-28 sierpnia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowym Obozie Karate Shinkyokushinkai zorganizowanym przez Kielecki Klub Karate oraz Polską Federację Shinkyokushinkai.

Czytaj dalej

Lato z Karate II Turnus

II Turnus Lata z Karate rozpoczęliśmy w niepowtarzalnej scenerii w Parku w Świerklańcu, dzięki uprzejmości i pomocy Gminy Świerklaniec do naszej dyspozycji była kajakownia oraz wszystkie atrakcje w Parku.

Czytaj dalej

Lato z Karate I Turnus

Najważniejsze to w wakacje się nie nudzić a Karate Latem to świetne antidotum na nudę. Trzynastu młodych karateków ćwiczyło i bawiło się.

Czytaj dalej

Pokaz na festynie szkolnym w Świerklańcu

Wy to naprawdę lubicie :) kolejny pokaz na festynie szkolnym w Świerklańcu. Forma rośnie z pokazu na pokaz i coraz więcej z Was chce rozbijać deski pan Adam Schwarz, który dostarcza nam deski do pokazów z pewnością się ucieszy dziękujemy panie Adamie i liczymy na więcej. Nasz Facebook przybliży wam co nasi mistrzowie tam wyprawiali.

Pokaz na II Dniach Gminy Świerklaniec

Festyny, pikniki, obchody jubileuszowe to najlepsze okazje by nasi przyszli mistrzowie zaprezentowali się przed szerszą publiką oraz przeżyli coś czego na sali nigdy nie doświadczą. Bardzo Wam serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie, dzięki takim imprezom stajecie się jeszcze bardziej odważni i pewni siebie ta cecha przyda Wam się w życiu codziennym. Więcej na facebook

Kodomo no hi - dzień dziecka

Nawet w Japonii nie widzieli takiego dnia dziecka. Dziękujemy za MEGA energię , którą ze sobą przynieśliście. Serdeczne podziękowania dla STREFY RUCHU w Tarnowskich Górach i najbardziej pozytywnie zakręconych instruktorek Frog Jump i nie tylko: Dominice i Kindze. Duży ukłon za logistykę i nagłośnienie firmie OKNO-KAN z Orzecha oraz Urzędowi Miasta Radzionków za wsparcie. Obszerna fotorelacja na facebook

Kodomo no hi - dzień dziecka z Habraszka Dojo

Wszystkim małym i dużym dzieciom składamy najlepsze życzenia z okazji ich święta. Z tej okazji zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na Polsko - Japoński Dzień dziecka, który odbędzie się 10 czerwca od godz. 17.30 na polanie na Księżej Górze.

Lato z Karate w Habraszka Dojo

Drodzy Rodzice

Jeżeli nie macie jeszcze planów wakacyjnych dla swoich podopiecznych na pierwszą połowę lipca serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie Habraszka Dojo : LATO Z KARATE.

Czytaj dalej

Monika Podora na zgrupowaniu Kadry Narodowej Dojo Stara Wieś

Miło nam jest poinformować, że Monika Podora w związku z zakwalifikowaniem się na Mistrzostwa Europy w kumite do kat. -50 kg, które odbędą się 13-14.05.2016 w Tbilisi otrzymała powołanie na zgrupowanie Kadry Narodowej - Dojo Stara Wieś, fotorelacja z treningów na facebook.

Śląska Liga Karate Dzieci i Młodzieży - wyniki

Za nami I edycja Śląskiej Ligii Karate Dzieci i Młodzieży, wystartowało ponad 90 zawodników w 12 kategoriach wiekowych. Dziękujemy sponsorom Urząd Gminy Świerklaniec, EKO-POL Skład węgla w Miasteczku Śląskim oraz wszystkim zawodnikom, kibicom, sędziom oraz ekipie, która pomogła w przygotowaniu zawodów. Fotorelacja na facebooku

Czytaj dalej

Śląska Liga Karate Dzieci i Młodzieży

Serdecznie zapraszamy na organizowany przez nasz klub turniej karate. Jest on  częścią większego projektu imprez sportowych pod nazwą ŚLĄSKA LIGA KARATE DZIECI I MŁODZIEŻY.

Czytaj dalej

Nowy czarny pas w Hajime

Miło nam poinformować, że nasza zawodniczka Monika Podora na międzynarodowym zgrupowaniu w Dojo Stara Wieś zdała egzamin na stopień mistrzowski 1 DAN. Gratulujemy. 

Lato z Karate 2017

Pomimo, że wakacje to czas wypoczynku nasi karatecy nie próżnują. Każda okazja do treningu jest dobra. Aktywne Lato z Karate z Habraszkadojo to sposób na ciekawe i aktywne wakacje. Szeroka fotorelacja na facebook

Letni obóz Karate - Istebna 2017

Moi drodzy w tym roku chcemy Was serdecznie zaprosić na niezapomniane wakacje w sportowym wydaniu z Habraszka Dojo. Wybraliśmy specjalnie dla Was Ośrodek Wypoczynkowy "Las" w Istebnej, który jest położony w łagodnej dolince, otoczony lasem. W pobliżu przepływa rzeka Olza jednym słowem sielsko.

Czytaj dalej

Egzamin na stopnie Kyu

To już kolejny egzamin i kolejna zmiana pasów. Serdeczne gratulacje jeszcze raz wszystkim za trud włożony w przygotowania i super postawę na egzaminie. 

Żyj Aktywnie Poczuj się Pozytywnie 2016

Zapraszamy wszystkich chętnych na jeden z ostatnich słonecznych weekendów w plenerze. W sobotnie przedpołudnie spotykamy się, żeby pożegnać lato i nabrać sportowej energii jako antidotum na jesienna pluchę. Czekamy na WAS na boisku na Księżej Górze.

Aktywne lato dla dorosłych

Jeżeli brakuje Wam ruchu i ciągle powtarzacie, że musicie coś zrobić ze swoją formą zapraszamy na wakacyjne treningi. Nie odkładajcie tej decyzji na później. Spotykamy się w poniedziałki, środy i piątki o 18.30 Księża Góra lub Park w Świerklańcu. Zastrzyk endorfin i wsparcie wesołej grupy gwarantowany, dla lepszej motywacji dzieci mile widziane. 

Śląska Liga Karate Dzieci i Młodzieży - Tarnowskie Góry

W ubiegłą niedzielę po raz kolejny odbyła się Śląska Liga Dzieci i Młodzieży w Karate. Ogromne gratulacje dla wszystkich, którzy stanęli do walki, to że dzisiaj jesteś mistrzem powinno motywować Cię do dalszej pracy, więcej wymagać od siebie, jeśli nie poszło jak sobie zaplanowałeś przemyśl co było źle i popraw to. Kolejna edycja po wakacjach w Katowicach mamy nadzieję, że większość poprawi swoje wyniki. Szeroka fotorelacja na naszym facebook

Egzamin na stopniu Kyu

Jak co roku każdy ma możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na czerwcowym egzaminie. Sprawa jest dość prosta, należy być całkowicie skupionym, spokojnym i opanowanym oraz wierzyć w swoje siły... tak wszyscy mówią :) czy to prawda? Spróbujcie sami ocenić fotorelacja na facebook

Pokaz w DPS Miedary

Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i życzymy kolejnych 50 lat działalności DPS Miedary. Fotorelacja na facebook

Pokaz w Bytomiu festyn szkolny

Adepci klubu Hajime zostali zaproszeni na festyn w ich rodzimej szkole w Bytomiu. Sójki dały czadu, oprócz sprawności i technik zaprezentowali również tameshiwari. Więcej na facebook

Pokaz w Orzechu

Dzieci z grupy w Orzechu mogły zaprezentować się na swoim pierwszym pokazie podczas szkolnego festynu. Pomimo, że trenują zaledwie dwa miesiące stanęli na wysokości zadania, życzymy im wytrwałości i dalszych sukcesów. Obszerna fotorelacja na facebook

Mistrzostwa Europy Tbilisi 2016

Na Mistrzostwach Europy Tbilisi (Gruzja) Monika Podora w pierwszej walce walczyła z bułgarką Violeta Litovska, która została zwyciężczynią kat.- 50 kg. Po dobrej walce nasza zawodniczka musiała uznać wyższość rywalki. Trudno głowa do góry zbieramy doświadczenia na przyszłość.

Czytaj dalej

Monika jedzie do Gruzji

W roku 2016 Światowa Organizacja Shinkyokushin wprowadziła na ME i MŚ nowe kategorie wagowe kobiet i mężczyzn. Dzięki temu dla naszej zawodniczki  Monika Podory otworzyła się szansa na start w tegorocznych ME w kat.-50 kg.

Czytaj dalej

Bezpieczna Kobieta

Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy dla naszych (i nie tylko:) ) Pań niespodziankę. W najbliższą niedzielę zapraszamy na halę MOSiR Radzionków na zajęcia samoobrony.

Czytaj dalej